Magnetoterapija

Magnetoterapija paslaugų kainą

Magnetoterapinė procedūra panaudojant kompleksą MULTIMAG: KAINA 20 €

Galvos kompiuterinė tomografija: KAINA 50 €

Papildoma informacija

Magnetoterapija – tai vienas iš geriausių ir patikimiausių sprendimų, padedančių įveikti įvairias ligas. Efektyvus magnetoterapinis gydymas taikomas naudojant modernias medicinos technologijas ir puikiai tinka kaklo, pečių, juosmens, kryžkaulio ir kitose stuburo dalyse susidariusiems skausmams ar traumoms malšinti bei gydyti. Tai patikima priemonė kovoje prieš migreną, padedanti atsigauti po sunkių operacijų ir puikiai tinkanti įvairaus amžiaus žmonėms.

Magnetoterapijos seansų nauda

Magnetoterapiją itin naudinga atlikti daug sėdintiems ir mažą fizinio aktyvumo lygį palaikantiems žmonėms, kurie patiria stuburo skausmus. Magnetinė terapija nepamainoma ir turintiems nusiskundimų širdies ar kraujagyslių veikla. Šis universalus gydymo metodas yra taikomas daugeliu atvejų ir dovanoja gerą sveikatą esant įvairiems susirgimams, patyrus traumą, kaulų lūžius, nudegimus.

Pagrindiniai magnetoterapijos privalumai, daugeliui pacientų padėję pasveikti ir pamiršti varginančius skausmus:

  • širdies funkcijų skatinimas;
  • vainikinės kraujo apytakos gerinimas;
  • kraujagyslių ligų gydymas, venų nepakankamumo gydymas;
  • stuburo, kojų ir rankų skausmų slopinimas;
  • patikima priemonė kovoje prieš galvos skausmą, migreną;
  • lėtinio skausmo slopinimas ir įvairių lėtinių ligų gydymas;
  • nuovargio mažinimas ir greitesnis atsigavimas po operacijų;
  • greitesnio audinių atsinaujinimo skatinimas, lengvesnis kaulų lūžių, žaizdų ir traumų gydymas.

Magnetoterapinio gydymo eiga ir trukmė

Magnetoterapijos procedūros atliekamos veikiant žmogaus organizmą kintamojo arba nuolatinio dažnio magnetiniu lauku, kuris turi įtakos organizmo biologiniams, fiziniams bei cheminiams procesams.

Kaip ir visi rimti gydymo procesai, magnetoterapija pareikalauja laiko, o gijimas vyksta iš lėto, tačiau nuodugniai. Pati procedūra užtrunka tik apie 10-30min, gydymo seansų kursas nuo 5 iki 10 procedurų. Tiksli gydymo kurso trukmė priklauso nuo individualios paciento būklės, kurią iš karto nustato ir tinkamiausius gydymo metodus pritaiko patyrę mūsų klinikos gydytojai.

Vienos magnetoterapinės procedūros kaina su MULTIMAG kompleksu siekia 20 eurų.

Svarbu žinoti! Jeigu turite įmontuotus elektroninius prietaisus, kurie yra jautrūs magnetiniam laukui, atlikti šios procedūros nerekomenduojama.

Pamirškite skausmą ir varginančius įvairių ligų simptomus! Magnetoterapija padės įveikti tai, kas neduoda ramybės jau ilgą laiką ir ženkliai pagerins Jūsų sveikatą.