Pėdos kompiuterinė tomografija

Tyrimui siuntimą gavę pacientai neretai klausia, kas tai kompiuterinė tomografija ir konkrečiai – kas yra pėdos kompiuterinė tomografija. O taip vadinama unikali ir labai tiksli diagnostika – radiologinis tyrimas, kurio metu naudojant spinduliuotę vyksta pėdos peršvietimas. Probleminė kūno dalis skenuojama itin plonais sluoksniais, kas medikams leidžia pažvelgti į audinius bei diagnozuoti ligą, jos židinį, plitimą, traumos padarinius, kokia žala padaryta ir t.t. Šis tyrimas suteikia kur kas išsamesnės informacijos, palyginti su įprastu rentgeno tyrimu.

Dėl procedūros metu naudojamos spinduliuotės pacientams kyla klausimas, saugu tai ar kenksminga. Žinoma, šis tyrimas nėra tas, kuriuo galima piktnaudžiauti, tačiau ir skiriamas tik būtinais atvejais, kai nauda yra daug didesnė nei tyrimo keliama rizika. Mūsų klinika garantuoja, jog tyrimo metu naudojamos visos reikiamos priemonės, kad procedūra būtų saugi, o šalutinis poveikis nepasireikštų.

Ar reikia siuntimo, jog būtų atliekamas tyrimas?


Mūsų diagnostikos centras „Tomografija“ priima pacientus privačiai su ir be gydytojo siuntimo. Norintys gauti TLK kompensaciją, turi turėti siuntimą iš gydytojo.

Kaip pasiruošti KT tyrimui?


Pėdos kompiuterinei tomografijai nereikalingas specialus pasiruošimas. Svarbu atvykti laiku. Prieš procedūrą reikia nusiimti visus daiktus, kurie turi metalo. Procedūros metu pacientas ramiai guli ir tiesiog laukia gydytojų nurodymo, kada jau galima bus atsikelti. Procedūros trukmė – vos iki keliolikos minučių. Tyrimo metu nejaučiamas skausmas ar kitoks diskomfortas.

Kiekvienas iš Jūsų esate laukiamas mūsų klinikoje Vilniuje. Čia teikiamos aukšto lygio paslaugos patrauklia kaina ir galimybė tirtis pigiau net tada, kai nevyksta akcijos ar atskiriems tyrimams netaikomos nuolaidos. Užtikriname, kad procedūra bus atlikta saugiai ir profesionaliai.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“