Kelio magnetinis rezonansas

Kas yra kelio magnetinis rezonansas? Kas tai per diagnostika? Kokia tyrimo trukmė, rizika, efektyvumas ir kiti aspektai? Tiek ir dar daugiau klausimų kyla pacientams, siunčiamiems kelio MRT tyrimui. Jei esate vienas iš jų ir svarstote, kur Vilniuje atlikti MRT pigiau (net tada, kai netaikomos nuolaidos!), Jūsų laukia klinika „Tomografija“. Mūsų specialistai užtikrina aukštą paslaugos lygį, dėmesingą aptarnavimą ir maksimalų tyrimo saugumą. Tiesa, dažnas pacientas nerimauja: saugu tai ar kenksminga, nes MRT neretai dar painiojamas su kompiuterine tomografija, kuriai naudojama jonizuojanti spinduliuotė. Taigi patikiname, kelio magnetinis rezonansas nenaudoja jokios spinduliuotės, taigi jis yra visiškai saugus net ir vaikams. Negana to, šis tyrimas suteikia kur kas tikslesnius ir išsamesnius duomenis, palyginti su  tuo, kai peršvietimas atliekamas įprastu rentgeno aparatu.

Dažnos šio tyrimo indikacijos yra skausmas, traumos ir pan. Procedūros trukmė – iki keliasdešimt minučių.

Kaip pasiruošti kelio MRT tyrimui?


Konkretus pasiruošimas tyrimui priklauso nuo to, kurios kūno dalies MRT bus atliekamas. Jei gydytojas neinformuoja kitaip, tai į tyrimą galite atvykti be specialaus pasiruošimo, galite vartoti vaistus kaip įprastai (jei kažkokius vartojate), informuokite, jei laukiatės, turite širdies stimuliatorių, danties implantų ir panašiais atvejais. Atvykę nusiimkite visus metalo turinčius daiktus.

Šalutiniai poveikiai


Kelio MRT atliekamas be jokios spinduliuotės, naudojant tik stiprų magnetinį lauką ir radijo dažnių bangas. Toks tandemas suteikia progą itin tiksliai pamatyti kelio vaizdą iš vidaus, diagnozuoti negalavimų priežastis, ligas, jų paplitimą, uždegiminius židinius, nustatyti, kodėl kyla skausmas ir pan. Šis tyrimas yra vienas iš saugiausių, todėl jo metu žala sveikatai nedaroma ir šalutinis poveikis nenustatytas.

Diagnostikos centras „Tomografija“ laukia visų, norinčių išsitirti privačiai. Priimame su ir be siuntimo iš gydytojų. Čia Jūsų laukia profesionalus aptarnavimas, kokybiškos paslaugos bei patraukli tyrimų kaina, gali būti taikomos akcijos.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“