Kaklo kompiuterinė tomografija

Klausiantiems, kas yra kaklo kompiuterinė tomografija, trumpiau vadinama kaklo KT, paaiškinti nesunku. Tai – radiologinės diagnostikos tyrimas kaklo srityje, atliekamas naudojant modernią įrangą bei jonizuojančią spinduliuotę. Dėl pastarosios dažnam kyla klausimas, saugu ar kenksminga atlikti šią procedūrą. Patikiname, jog kaklo KT gydytojai skiria tik tuomet, kai tai yra tikrai būtina. Vienos procedūros spinduliuotė susijusi su minimalia rizika, tad procedūros metu imamasi visų priemonių, jog pacientui būtų maksimaliai saugu.

Kaip pasiruošti prieš tyrimą?


Daugelis pacientų prieš procedūrą teiraujasi, kaip jiems pasiruošti šiam tyrimui. Tai specialus pasiruošimas tyrimui nebūtinas. Svarbu nevėluoti į procedūrą. Pacientas taip pat iš anksto įspėjamas bent porą valandų prieš tyrimą nevalgyti. Peršvietimas vyksta greitai, tad trukmė tyrimo neilga.

Galimas šalutinis poveikis


Tokia kaklo diagnostika yra ypatingos svarbos tyrimas, leidžiantis diagnozuoti, kas negerai, kokie pokyčiai, kur ligos židinys, kaip liga plinta, kokia žala padaryta, kodėl juntamas skausmas ir daug kitų itin svarbių dalykų. Gydytojas prieš siųsdamas pacientą šiam tyrimui labai pasveria tyrimo naudą ir palygina su galima rizika.

Tyrimas atliekamas laikantis visų rekomendacijų bei saugumo priemonių, siekiant išvengti šalutinio poveikio. Ypač didelis dėmesys skiriamas vaikams bei jauniems žmonėms, ateityje turėsiantiems vaikų. Imamasi papildomų atsargumo priemonių. Jiems tyrimas atliekamas tik jei yra ypatingai svarbus ir kitos alternatyvos nėra.

Jei reikalingos KT tyrimo paslaugos Vilniuje labai gera kaina, siūlome rinktis mus – klinika „Tomografija“ laukia kiekvieno su būriu savo srities specialistų. Priimame privačiai, su ir be siuntimo. Diagnostikos centras garantuoja profesionalumą, aukšto lygio paslaugas, operatyviai pateikiamus rezultatus. Norintys mokėti pigiau gali pasinaudoti akcija, kai taikomos nuolaidos konsultacijai, tyrimams.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“