Sinusų kompiuterinė tomografija

Dažnas pacientas, atėjęs šiam tyrimui, tiksliai nė nežino, kas yra sinusų kompiuterinė tomografija, trumpiau vadinama tiesiog sinusų KT. O tai bene tiksliausias ir itin plačiai odontologijos srityje taikomas tyrimas, leidžiantis tarsi nuskenuoti tam tikrą paciento kūno dalį (šiuo atveju konkrečiai –sinusus, žandikaulį) ir pamatyti, kas yra negerai, kodėl atsirado skausmas, kokie yra pakitimai, kur plyti ligos židinys, kaip ir kur liga plinta bei daug kitų aspektų. Konkrečiai ši sinusų diagnostika itin pasitarnauja prieš chirurgines intervencijas, pavyzdžiui, sinuso dugno pakėlimo operaciją.

Tyrimo trukmė, kai vyksta peršvietimas, – vos kelios minutės.

Indikacijos ir kontraindikacijos


Šio tyrimo indikacijos yra chirurginis gydymas, taip pat skausmas ar kitoks diskomfortas, kai gydytojas plika akimi nemato to priežasties. Kadangi KT tyrimo metu naudojama spinduliuotė, tyrimo nereikėtų atlikti besilaukiančioms moterims. Visais atvejais gydytojas turėtų įvertinti, kokia tyrimo nauda ir kokia galima žala. Svertas turi būti naudos pusėje.

Saugu ar kenksminga, dažnai klausia pacientai. Šis tyrimas skiriamas tik būtinu atveju, užtikrinant maksimalų saugumą.

Kaip pasiruošti tyrimui?


Specialus pasiruošimas sinusų kompiuterinei tomografijai nereikalingas. Jums tereikia laiku atvykti, pasirašyti sutikimą dėl tyrimo, o viskuo kitu pasirūpins tyrimą atliekantis specialistas. Kiekvienam pacientui užtikrinama maksimali apsauga nuo spinduliuotės, tyrimui naudojama pažangi aparatūra, siekiama, kad šalutinis poveikis, tiksliau – jo rizika, būtų sumažinti iki minimumo.

Mūsų klinika „Tomografija“ Vilniuje laukia pacientų su ir be siuntimo, norinčių atlikti tyrimą privačiai. Užtikriname paslaugos profesionalumą, puikų kainos ir kokybės santykį. Diagnostikos centras tyrimams naudoja pažangias technologijas, tad galime diagnozuoti pačias įvairiausias problemas. Ištikimi klientai žino, kad akcija, patrauklios nuolaidos gali suteikti progą už profesionalų tyrimą mokėti dar pigiau.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“