Čiurnos magnetinis rezonansas

Su siuntimu magnetinio rezonanso tyrimui dažnai ateina ir nerimas: ar yra rizika, koks šalutinis poveikis, ar tyrimas efektyvus, saugu ar kenksminga taip tirtis, kokia procedūros trukmė ir daug kitų klausimų. Kai kurie pacientai nė nežino, kas yra MRT.

Čiurnos magnetinis rezonansas yra nesudėtingas, tačiau labai informatyvus tyrimas, kurio efektyvumas tikrai labai aukštas. Pagrindinės  indikacijos yra skausmas, traumos ir pan. Tokia diagnostika leidžia identifikuoti negalavimų priežastis, traumų pasekmes, diagnozuoti uždegiminius procesus ir kt. Procedūros trukmė – iki 20 minučių. Mūsų klinika Vilniuje yra puiki vieta išsitirti privačiai. Laukiame atvykstančių su ir be siuntimo. Kiekvienam garantuojamos aukšto lygio paslaugos, puikus kokybės ir kainos santykis, proga mokėti pigiau net tada, kai netaikomos akcijos.

Galimas šalutinis poveikis


Čiurnos MRT yra visiškai saugus tyrimas, mat jo metu nenaudojama spinduliuotė ir nedaroma žala organizmui. Jis saugumu gerokai lenkia kompiuterinę tomografiją, taip pat yra daug tikslesnis bei informatyvesnis nei paprastas peršvietimas rentgenu.

Kaip pasiruošti?


Pasiruošimas tyrimui nereikalingas. Tiesiog atvykite Jums skirtu laiku, prieš tyrimą nusiimkite visus metalo turinčiu daiktus. Pacientas procedūros metu guli, nejaučiamas joks diskomfortas.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“