Dubens organų magnetinis rezonansas

Dubens organų magnetinis rezonansas – skamba labai rimtai, todėl nenuostabu, kad išėjęs iš gydytojo kabineto su siuntimu šiam tyrimui dažnas nerimauja: saugi tai ar kenksminga procedūra, kas yra dubens organų MRT, kokia galima jo rizika, šalutinis poveikis, ar efektyvumas atsveria galimą žalą ir t.t. Natūralu, jo kiekvienas pacientas nerimauja ir kelia klausimus, todėl patikiname, kad šis tyrimas yra ne tik vienas pažangiausių, tačiau ir vienas saugiausių. Dubens organų MRT metu nenaudojama jonizuojanti spinduliuotė, todėl tyrimas saugus bet kuriam pacientui.

Tyrimo metu nejuntamas diskomfortas, skausmas, pacientas tik turi ramiai gulėti. Jei pasidarytų negera, gali spausti pagalbos mygtuką.

Ką parodo tyrimas?


Dažniausiai tyrimo indikacijos yra skausmas, diskomfortas, traumos ir pan. Tad dubens organų MRT leidžia pažvelgti į šios srities audinius bei organus kur kas detaliau ir diagnozuoti ligas, uždegiminius židinius, negalavimų priežastis, ligų paplitimo mastą, padarytą žalą, traumų padarinius ir kt. Ši diagnostika yra kur kas tikslesnė, o drauge ir saugesnė nei paprastas peršvietimas rentgeno aparatu.

Kaip pasiruošti dubens organų MRT tyrimui?


Nors pavadinimas skamba gana rimtai, bet pati diagnostika nėra sudėtinga, todėl jam nereikalingas specialus pasiruošimas. Žinoma, tikslinga medikus informuoti, jei laukiatės, jei turite širdies stimuliatorių, tam tikrų ligų ar pan. Į tyrimą nevėluokite. Prieš tyrimą nusiimkite visus metalo turinčius daiktus. Tyrimo trukmė priklauso nuo konkrečios tiriamos vietos.

Jei domina dubens organų magnetinis rezonansas privačiai, klinika „Tomografija“ Vilniuje laukia kiekvieno iš Jūsų. Siūlomos aukšto lygio paslaugos, patraukli kaina, galimybė mokėti pigiau net kai netaikoma akcija, garantuojamas profesionalumas.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“