Juosmens magnetinis rezonansas

Jei toks tyrimas Jums nebuvo niekada atliktas, neabejojame, jog kyla nemažai klausimų: kas yra juosmens magnetinis rezonansas, ar yra rizika, galimas šalutinis poveikis, koks procedūros efektyvumas, tai saugu ar kenksminga ir pan. Negana to, kai kurie pacientai tyrimą painioja su kompiuterine tomografija. Tačiau patikiname, kad juosmens MRT – visiškai saugus tyrimas, negana to, labai informatyvus, leidžiantis diagnozuoti ligą, jos paplitimą, gauti detalią informaciją apie žmogaus vidaus organus, audinius, jų struktūras, pokyčius ir t.t. Tyrimas daug tikslesnis nei paprastas peršvietimas rentgeno aparatu. Dažniausiai indikacijos yra skausmas, traumos ir jų padariniai.

Kaip pasiruošti tyrimui?


Specialus pasiruošimas nereikalingas. Informuokite, jei turite širdies stimuliatorių, laukiatės ar pan. Procedūra neskausminga, trukmė – iki 20 minučių.

Šalutiniai poveikiai


MRT tyrimas yra saugus, nes jo metu nenaudojama spinduliuotė, todėl šalutinis poveikis pacientams paprastai nepasireiškia.

Jei domina tyrimas privačiai, aukšto lygio paslaugos gera kaina, galimybė mokėti pigiau net tada, kai netaikomos akcijos ir negalioja jokia nuolaida, laukiame Jūsų Vilniuje – diagnostikos centras „Tomografija“ užtikrina paslaugų kokybę ir tyrimo tikslumą.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“