Nugaros magnetinis rezonansas

Su siuntimu nugaros MRT tyrimui daugeliui pacientų kyla nemažai klausimų: kas yra nugaros magnetinis rezonansas, saugu tai ar kenksminga, kokia procedūros trukmė, galima rizika ir šalutinis poveikis. Tad skubame patikinti, jog klinika „Tomografija“ garantuoja profesionalumą, aukštos kokybės paslaugas, dėmesingumą kiekvienam klientui ir visišką saugumą tyrimo metu. Laukiame Jūsų klinikoje Vilniuje.

Šis tyrimas – vienas iš pažangiausių ir saugiausių, leidžiantis pamatyti paciento organus, audinius tarsi iš vidaus. Per procedūrą atliekama labai tiksli diagnostika, kurios metu nustatomi negalavimai, jų priežastys, žala, galima diagnozuoti ligos paplitimą ir pan. Tai daug informatyviau nei įprastas peršvietimas rentgeno aparatu. Dažniausiai tyrimo indikacijos yra skausmas, trauma ar kt.

Kaip pasiruošti tyrimui?


Specialus pasiruošimas nugaros MRT nereikalingas. Jei gydytojas nenurodo kitaip, tai prieš tyrimą pacientas gali vartoti savo įprastus vaistus. Gydytojui reikėtų pasakyti, jei laukiatės, turite širdies stimuliatorių ar pan. Prieš nugaros tyrimą gali būti nurodyta bent porą valandų nevalgyti.

Šalutiniai poveikiai


Kartais pacientai MRT lygina su kompiuterine tomografija. Tokiu atveju vertinamas ne tik efektyvumas – daugelis svarsto ir apie riziką, šalutinį poveikį. Nugaros magnetinis rezonansas – yra ne tik vienas moderniausių, bet ir vienas iš saugiausių tyrimų, nes jo metu nenaudojama jonizuojanti spinduliuotė. MRT metu naudojamas tik itin stiprus magnetinis laukas ir radijo dažnių bangos – tai leidžia išgauti labai tikslius tiek vidaus organų, tiek minkštųjų audinių vaizdus.

Diagnostikos centras „Tomografija“ – laukiame Jūsų Vilniuje, jei norite išsitirti privačiai. Čia laukia kokybė, aukšto lygio paslaugos, patrauklios kainos (paprastai tyrimus galite atlikti pigiau net tada, kai netaikoma akcija ir negalioja jokios nuolaidos).

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“