Stuburo magnetinis rezonansas

Stuburas yra itin svarbi žmogaus kūno dalis, tačiau, deja, stuburo skausmas, traumos ir kiti negalavimai neretą atveja pas medikus. Gana dažnai stuburo ligoms, pažeidimams diagnozuoti reikia kur kas rimtesnio tyrimo nei įprastas rentgenas. Šiuo atveju gelbėja stuburo kompiuterinė tomografija. Kas tai yra? Stuburo KT – neinvazinis radiologinis tyrimas, kurio metu naudojama jonizuojanti spinduliuotė. Būtent ji dažnam kelia susirūpinimą: saugu ar kenksminga atlikti šį tyrimą? Tad norime patikinti, jog tokia diagnostika skiriama tada, kai tai tikrai yra būtina ir kai tyrimo nauda didesnė nei galima rizika. Tyrimo metu klinika užtikrina, kad pacientui nebūtų padaryta žala, kad būtų išvengtas šalutinis poveikis ir siekiama, jog tyrimas būtų maksimaliai saugus.

Ar reikalingas siuntimas?


Mūsų diagnostikos centras „Tomografija“ KT tyrimui priima pacientus su siuntimu (be siuntimo atvykusiems tyrimas negali būti atliktas). Norintys išsitirti su siuntimu privačiai gera kaina, esate laukiami.

Ar stuburo KT skausmingas tyrimas?


Stuburo kompiuterinė tomografija visai neskausminga. Atliekant procedūrą vyksta tikslus probleminės vietos peršvietimas, kurio metu ji skenuojama itin plonais sluoksniais. Tai leidžia medikams matyti stuburą tarsi iš vidaus, identifikuoti pažeidimus, jų paplitimą, žalą.

Tyrimo trukmė – iki keliolikos minučių.

Indikacijos ir kontraindikacijos


Stuburo KT skiriama tada, kai kiti alternatyvūs ir saugesni tyrimai yra nepajėgūs diagnozuoti konkrečios ligos ar pažeidimo, jo masto.

Tyrimas negali būti atliktas besilaukiančioms moterims, taip pat tiems pacientams, kurie yra jautrūs jodo preparatams (jei tyrimui reikalinga kontrastinė medžiaga).

Klinika „Tomografija“ Vilniuje – aukštos  kokybės paslaugos, patrauklios kainos, galimybė mokėti pigiau net tada, kai nevyksta akcija ar netaikomos nuolaidos atskiriems tyrimams. Kiekvienas pacientas laukiamas ir vertinamas. Garantuojame profesionalumą ir dėmesingą aptarnavimą.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“