Kaklo magnetinis rezonansas

Kai kuriems pacientams šis pavadinimas negirdėtas, tad ne visi žino, kas yra kaklo magnetinis rezonansas. O pažangių tyrimų metodų gausoje jis tikrai užima garbingą vietą. Tai saugi ir moderni diagnostika, kurią atliekant naudojamas itin stiprus magnetinis laukas bei radijo dažnių bangos. Toks tandemas leidžia išgauti itin detalų vidaus organų bei minkštųjų audinių vaizdą ir diagnozuoti, kur ligos židinys, kaip plinta, kokia žala padaryta ir kt. Šis peršvietimas kur kas informatyvesnis, palyginti su įprastu rentgeno tyrimu, ir saugesnis, palyginti su KT. Negana to, jo efektyvumas – pavydėtinas.  Klinika „Tomografija“ laukia Jūsų tyrimui privačiai labai gera kaina (pigiau net tada, kai netaikomos akcijos).

Kaip pasiruošti kaklo MRT tyrimui?


Pasiruošimas šiai procedūrai nesudėtingas, o konkretūs veiksmai priklauso nuo to, kurios kūno dalies MRT bus atliekamas. Prieš kaklo MRT patariame bent porą valandų nevalgyti. Gydytojui dar prieš tyrimą turite pasakyti, jei laukiatės, turite širdies stimuliatorių, taip pat jei turite klaustrofobiją.

Kokia procedūros trukmė?


Tyrimo trukmė – iki 20 minučių. Jums tereikia ramiai gulėti. Jei pasidarytų negera, pacientas tyrimo metu turi pagalbos mygtuką, kurį gali paspausti.

Tyrimui gali registruotis tik pacientai su ir be siuntimo.

Ar tai rizikingas tyrimas?


Dažnai pacientai, ypač nežinantys, kas tai yra, klausia: saugu ar kenksminga atlikti šį tyrimą, kokia yra rizika, galimas šalutinis poveikis. Patikiname, jog kaklo srities magnetinis rezonansas yra pažangus ir visiškai suaugus metodas, kadangi jo metu nenaudojama jonizuojanti spinduliuotė. Siekiant maksimalaus saugumo prieš procedūrą informuokite, jei laukiatės, esate po širdies operacijos ar pan.

Mūsų diagnostikos centras Vilniuje garantuoja, kad bus suteiktos aukštos kokybės paslaugos, dėmesingas ir profesionalus aptarnavimas, patraukli kaina net be nuolaidos, profesionalumas kiekviename žingsnyje

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“