Kojos magnetinis rezonansas

Su siuntimu magnetinio rezonanso tyrimui paprastai ateina ir šioks toks nerimas, juo labiau jei pacientas nė nežino, kas tai per diagnostika, kas yra kojos magnetinis rezonansas. Natūralu, kad kyla tokie klausimai kaip: ar tai saugu, ar kenksminga, kokia rizika, galimas šalutinis poveikis, ar efektyvumas didesnis nei galima žala ir pan. Tad skubame nuraminti ir patikinti, jog MRT medicinos sektoriuje yra vienas iš pažangiausių tyrimų metodų, o drauge ir pats saugiausias. Šiame – saugumo – kontekste jo tikrai nereikėtų lyginti su kompiuterine tomografija, kuriai naudojama jonizuojanti spinduliuotė, taip pat kojos MRT bus ir daug detalesnis bei informatyvesnis nei įprastas peršvietimas rentgeno aparatu. Diagnostikos centras „Tomografija“ laukia pacientų, norinčių tirtis privačiai. Čia užtikrinamos aukšto lygio paslaugos patrauklia kaina.

Kojos magnetinis rezonansas leidžia pažvelgti į vidinius organus, audinius ir diagnozuoti sveikatos sutrikimų problemas, ligas, pokyčius, jų paplitimą, žalą, traumų padarinius ir kitus aspektus, kurių negali padaryti kiti tyrimai.

Kaip pasiruošti tyrimui


Specialus pasiruošimas kojos MRT tyrimui nereikalingas. Informuokite gydytoją, išrašantį siuntimą, apie sveikatos problemas, jei turite širdies stimuliatorių, dantų implantų ar pan. Atvykę į tyrimą nusiimkite visus metalo turinčius daiktus.

Pats tyrimas nekelia diskomforto, jo trukmė neilga, pacientas tik turi ramiai gulėti.

Ar reikalingas siuntimas?


Tyrimui priimame pacientus, atvykusius su ir be siuntimo.

Klinika „Tomografija“ įsikūrusi Vilniuje ir čia laukia visų, kurie nori išsitirti privačiai. Siūlomos aukštos lygio paslaugos, gera kaina ir galimybė mokėti pigiau net tada, kai nėra nuolaidos, taip pat garantuojamas dėmesingumas kiekvienam klientui.

    Susisiekite

    UAB „Tomografija“