Vidaus organų echoskopija

Ultragarsinių tyrimų paslaugos pavadinimai ir jų kaina

1 organo echoskopija  KAINA 20 €
Pilvo organų echoskopija (kepenys, tulžies pūslė ir latakai, kasa, blužnis, inkstai) KAINA 26 €
Pilvo organų echoskopija su tulžies pūslės funkcijos įvertinimu KAINA 31 €
Uropoetinės sistemos echoskopija KAINA 26 €
Uropoetinės sistemos echoskopija su liekamojo šlapimo nustatymu KAINA 31 €
Peties, kelio, čiurnos, alkūnės, klubo, riešo vieno sąnario echoskopija KAINA 31 €

Patikimas ligų diagnozavimas ankstyvoje stadijoje

Vidaus organų echoskopija atliekama tiriant skirtingas kūno sritis. Echoskopija plačiai taikoma ginekologijoje, taip pat tiriant įvairius pilvo organus: kepenis, inkstus, tulžies pūslę, kasą, gimdą ir kt. Šis ultragarsinis tyrimo būdas nepamainomas ir krūtų, skydliaukės, kirkšnių kraujagyslių, sąnarių tyrimams. Ultragarsu aptinkami tiek gerybiniai, tiek piktybiniai augliai, cistos, šis metodas taikomas vėžinių ir kitų ypač pavojingų ligų prevencijai, nustatant jas dar ankstyvoje stadijoje.

Jeigu pajutote skausmą ir įtariate galimą susirgimą, taip pat jeigu pasireiškia tokie požymiai kaip anksčiau nebuvęs nuovargis, dirglumas, išsekimas bei kitos neįprastos būsenos, pravartu kreiptis į gydytoją ir kaip įmanoma greičiau atlikti ultragarsinio tyrimo procedūrą echoskopu. Jei minėti požymiai nepasireiškia, vis vien bus naudinga užsirašyti echoskopijos procedūrai. Ligos dažnai formuojasi nepastebimai, be jokių ryškesnių požymių, todėl visuomet yra vertinga periodiškai pasitikrinti sveikatą.

Kaip vykdomos echoskopijos procedūros?

Echoskopijos procedūra mūsų klinikoje trunka vos keliolika minučių, o rezultatai nustatomi iš karto. Pirmiausia, sudrėkinama oda ir ant reikiamos vietos dedamas specialus tyrimo prietaisas echoskopas. Echoskope sumontuotas specialus daviklis veikia ultragarsiniu bangų nukreipimo į tiriamus organus principu. Elektriniams impulsams grįžus atgal į daviklį, prietaiso ekrane gydytojas aiškiai mato tikslius tyrimo rezultatus ir gali pateikti išvadas.

Echoskopija veikia ultragarso principu ištiriant audinius ir nustatant patologinius pakitimus. Aukštų technologijų prietaisai padeda nustatyti tikslią tiriamų vidaus organų būklę greitai ir efektyviai. Procedūra visiškai nesukelia šalutinių veiksnių ir yra neskausminga. Metas atsipalaiduoti ir ilgai netrukus jau gausite pirmuosius sveikatos patikrinimo rezultatus.

Pasirūpinti savo sveikata visuomet verta! Mūsų klinikoje atliekama vidaus organų echoskopija padės geriau sužinoti savo sveikatos būklę ir užkirsti kelią susirgimams.