Žandikaulio kompiuterinė tomografija

Žandikaulio kompiuterinė tomografija – kas tai? O tai vienas iš tiksliausių ir dažnai taikomų tyrimų odontologijos sektoriuje, leidžiantis itin tiksliai identifikuoti pokyčius žandikaulio srityje, diagnozuoti dantų bei dantenų ligas. Saugu ar kenksminga yra žandikaulio KT? To dažnai klausia pacientai, o specialistai patikina, jog toks peršvietimas atliekamas imantis maksimalių saugumo priemonių ir įvertinus, jog jo nauda bus gerokai didesnė nei galima rizika. Mūsų klinika atlieka šią procedūrą profesionaliai, saugiai, taikant puikų kainos ir kokybės santykį kiekvienam iš Jūsų.

 

Ką parodo žandikaulio KT tyrimas?

 

Žandikaulio skausmas, dantų skausmas ar kitoks diskomfortas gydomi kur kas efektyviau ir prie to prisideda modernios tyrimų galimybės. Žandikaulio ligų, pakitimų diagnostika leidžia odontologines paslaugas perkelti į kitą lygmenį. Šie tyrimai suteikia progą tiksliai nustatyti, kas yra negerai, kuriuos šaknų kanalus reikia gydyti, kurie dantys pažeisti, rentgenologiniai tyrimai reikalingi prieš implantacijos procedūrą, kaulo priauginimo operaciją ir daugeliu kitų atvejų. Žandikaulio kompiuterinė tomografija specialistui leidžia pamatyti paciento žandikaulį tarsi iš vidaus, įvertinti kaulą, jo būklę, storį bei kitus reikšmingus aspektus, kas gerokai palengvina gydymo procesą.

Tyrimo trukmė neilga, diskomfortas nejaučiamas, šalutinis poveikis nevargins, nes mūsų diagnostikos centras užtikrina maksimalų saugumą ir profesionalumą.

 

Ką reikia žinoti prieš tyrimą?

 

Ypatingas pasiruošimas žandikaulio KT nebūtinas, viskuo, ko reikia, pasirūpins tyrimą atliekantis specialistas. Jei indikacijos reikšmingos ir tyrimo nauda daug didesnė nei galima žala, tyrimas pacientui skiriamas, pasirūpinant maksimalia apsauga nuo spinduliuotės.

 

Kiekvienas pacientas, norintis tyrimą atlikti privačiai, laukiamas mūsų klinikoje Vilniuje. Užtikrinamos aukšto lygio paslaugos, profesionalumas, saugumas. Mūsų kainos konkurencingos, o norintys mokėti dar pigiau seka naujienas ir pasinaudoja KT tyrimo akcija arba nuolaida konsultacijai, kitoms paslaugoms.